کوچ حرفه ای

اگر با نگاه ما فیزیک خوانده‌ها، بخواهم نظری به پشت سر خود بیاندازم، می‌توانم بگویم که طول قوس منحنی خیلی طولانی‌ای داشته‌ام و همین هم باعث شده است که انتگرال زیر این منحنی برایم داشته‌های زیادی را به ارمغان بیاورد و از این بابت خدای را شاکرم.

با این‌که الآن قدم در مسیر توسعه فردی گذاشته‌ام و به صورت نیم‌بندی هم طلبگی می‌خوانم اما همیشه از این که درس‌خوانده فیزیک و مهندسی هوافضا هستم هم یاد خواهم کرد، چون‌که هیچ وقت نمی‌توانم علاقه به آن‌ها را از دلم بیرون کنم.

اما بعد از ورود به عرصه کوچینگ که یک نوع سبک زندگی خاصی برای داشتن زندگی شاد و آباد هست، علاقه‌ام به مباحث توسعه فردی و اینکه بتوانم به صورت علمی این مباحث را دنبال کنم روز به روز فزونی یافت و دوباره وارد فضای دانشگاه شدم و مشغول تحصیل در رشته کارشناسی ارشد روانشناسی هستم.

مدرک سطح یک کوچینگ خود را از موسسه فراکوچ گرفته‌ام و در این مدت سابقه برگزاری ۵۰ جلسه کوچینگ را در کارنامه کوچینگی خودم قرار داده ام و می تونم در زمینه سلامت روان، اعتماد به ‌نفس و عادت غلط جلسات کوچ برگزار کنم.

من معتقدم زندگی یعنی حس خوب و اینجا هستم تا شما به حس خوب برسید و به خودتان و توانایی‌هایتان ایمان بیارید تا زندگی‌تان را تغییر بدهید.

زمان برگزاری جلسات:

سه‌شنبه ساعت: 19:30-18